Menu
Obec Tekovské Lužany
Tekovské Lužany

Odkaz na TVL

TVL

Štatistické zisťovanie

od 1. júla do 30. novembra

Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila od realizácie Zisťovania o použití spaľovacích zariadení a spotrebe palív v domácnostiach (ŽP). Jeho účelom je získať informácie o individuálnom vykurovaní rodinných domov. Výsledky štatistického zisťovania sa využijú pre účely emisnej inventúry, pre zlepšenie energetickej bilancie a v neposlednom rade na tom, aby Slovensko vedelo v budúcnosti plniť požiadavky na vysokú kvalitu ovzdušia a európske a medzinárodné záväzky zníženia národných emisií.

Na Slovensku bolo do zisťovania pre rok 2022 vybraná aj naša obec.

Zisťovanie sa uskutoční od 1.júla do 30. novembra 2022.

V tomto období budú vybrané domácnosti v našej obci oslovené listom a navštívi ich zamestnanec Štatistického úradu SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnete, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky.

Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese https://slovak.statistics.sk/ alebo na telefonickom čísle 037/7752263 - Ing. Veronika Kamenická, vedúca oddelenia.

Prosíme Vás o spoluprácu pri realizácií uvedeného zisťovania.

Ďakujeme!

Dátum vloženia: 22. 6. 2022 10:38
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 6. 2022 11:06
Autor: Aneta Jančíková

Mobilná aplikácia V OBRAZE

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na
Život v obci v obrazoch