TVL

Hokejbalové mužstvo Gentlemans

Úspech Hokejbalového mužstva Gentlemans

Dobrý deň prajem,

chcel by som oznámiť, že mužstvo Gentlemans TL obsadilo 3.8.2014 na turnaji v Dedinke 1. miesto. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev (Dedinka, Trávnica, Semerovo). Mužstvo vyhralo skupinu po dvoch víťazstvách a jednej remíze a postúpilo priamo do finále so skóre 19:4.

Vo finále Gentlemans porazilo mužstvo Semerova a odnáša si titul.

Najlepším hráčom sa stal Matej Lehocky. Najlepším brankárom podľa štatistík bol Ján Garai, aj keď nebol vyhlásený za najlepšieho brankára.

Mužstvo sa v najbližšej dobe plánuje zúčastniť na Turnaji primátora mesta Vráble, kde bude už po tretíkrát obhajovať prvenstvo.

V prílohe posielam pár fotiek. Prvá je fotka celého mužstva. Zvyšné tri sa týkajú turnaja.

V mene mužstva by som sa chcel ospravedlniť za neúčasť na obecných slávnostiach. Verím, že o rok sa už zúčastníme.

Športu zdar,

S pozdravom

Ing. Matej Lehocky

i_2721400i_2721402i_2721404i_2721406

Úspech našich hokejbalistov

Hokejbalové mužstvo Gentlemans obsadilo dňa 15.9.2013 na Turnaji primátora mesta Vráble 1. miesto.

Mužstvo opäť hrá vo Vrábeľskej hokejbalovej lige (II. západoslovenská) ako Gentlemans Tekovské Lužany.